Michał Krawczyk

Radny Lublina – śmiałe czyny, nie puste słowa

Dzień Ojca po raz trzeci

Pamiętacie Państwo świetną zabawę na boisku przy ul. Kiepury na Czechowie podczas II Lubelskiego Dnia Ojca? Od tamtego czasu minął już prawie rok, a to oznacza, że znów spotkamy się na festynie dla ojców i dzieci ale też całych rodzin.

Zapraszam na organizowany przeze mnie III Lubelski Dzień Ojca na boisko pomiędzy ulicami Kiepury i Chęcińskiego (osiedle Moniuszki, Czechów). W tym roku czekają na Państwa pokazy lubelskich sztukmistrzów (m.in. żonglerka i chodzenie po linie), pokaz pierwszej pomocy, konkursy i pokazy taneczne, pokaz psa, który umie odnaleźć każdy, nawet najlepiej schowany przedmiot, pokazy i nauka sztuki graffiti oraz malowanie twarzy. Oprócz tego warsztaty, niespodzianki i konkursy z nagrodami.

Bardzo dziękuję współorganizatorom imprezy: Administracji Osiedla im. H. Wieniawskiego, Spółdzielni Mieszkaniowej Czechów, Fundacji Sztukmistrze, Kluboksięgarni Mabookta, Akademii Tańca, Lubelskiemu Oddziałowi Okręgowemu PCK w Lublinie – Społecznym Instruktorom Młodzieżowym, Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Lublinie oraz Straży Miejskiej w Lublinie.

Do zobaczenia 22 czerwca (niedziela) o godz. 15.00!

Plakat_III_Lubelski_Dzień _Ojca

Comments are closed.